Grįžti

Stogo remontas, renovacija


Stogų remontas

Stogo remontas sugrąžina namui puikią išvaizdą ir estetiką, apsaugo visas pastato konstrukcijas nuo gamtos bei aplinkos poveikio.

Jei stogas uždengtas kokybiškai, jo tarnavimo laikas – keletas dešimtmečių, tačiau bėgant metams konstrukcinės stogo dalys vis tiek susidėvi, todėl gali prireikti remonto. Taigi stogo remontas – universali ir gerokai pigesnė paslauga nei naujo stogo Įrengimas-dengimas. Atvykę į objektą mūsų įmonės specialistai įvertins darbų poreikį ir pateiks preliminarią paslaugos kainą (Samata). Tačiau rekomenduojame nedelsti ir stogą pradėti remontuoti kuo anksčiau – kuo ilgiau lauksite, tuo didesni taps defektai.

Mūsų teikiamos paslaugos:

Papildomos paslaugos

Kapitalinis stogo remontas

Stogo vėjo-antikondensatinės difuzinės plėvelės remontas ar pakeitimas. Jeigu difuzinė stogo plėvelė pažeista, reiškia, medinės stogo konstrukcijos neapsaugotos nuo aplinkos poveikio. Difuzinė plėvelė – kur kas svarbesnė nei pati stogo danga, nes ją pakeisti – sudėtingiau, nei sumontuoti naują stogo dangą.

Kitų stogo elementų remontas: kaminų remontas, lietaus nuvedimo sistemos remontas ir t. t.

Čerpių stogo remontas. Bituminių, keraminių ir betoninių čerpių remontas – paslauga, kurios metu keičiamos sulūžusios, sutręšusios čerpės. Visos stogo dangos keisti nebūtina – pakeičiama tik dalis čerpių.

Skardinio stogo remontas. Skardinė stogo danga – viena pigiausių rinkoje, taigi kartais labiau apsimoka keisti ne dalį stogo, bet visą dangą.

Šiferiniai stogai, Beazbestinis šiferis, remontas – paslauga, kurios metu keičiamos sulūžusios jei bangos žingsnis atitinka galima keisti dalimis po viena lapa,

 

Stogo remonto kaina

Stogo remonto kaina kiekvienu atveju yra skirtinga, nes kiekvienas stogas yra individualus ir išskirtinis projektas, kuriam reikalingi skirtingi darbai, bei medžiagos. Mes jums siūlome tinkamiausią variantą ir garantuojame optimalų kainos ir kokybės santykį.

Stogo renovacija

Kokybiškas atrenovuotas stogas užtikrina ir paties namo kokybę bei jo ilgaamžiškumą. Šiolaikiška ėstetini vaizda atnaujintas šiolaikinė danga, Tvarkingas stogas – tvarkingas namas, kuriame galima gyventi ne vienerius metus. Stogo renovacija nėra dažnas klientų pasirinkimas, tačiau tai puiki proga atnaujinti ne tik seną stogą ir ji papildomai apšiltinti iš viršaus ne ardant vidaus apdailos, bet ir patį namą bei jo estetinį vaizdą.

Nuo ko pradėti norint renovuoti stogą? Visų pirma kyla mintis kiek tai kainuos, kadangi kiekvienas stogas yra individualus, kurio tvarkymui reikalingos skirtingos medžiagos bei skirtingi darbai, mes siūlome kreiptis į mus. Paruošime jums sąmatą su skaičiavimais ir reikalingais atlikti darbais. Kuo ankščiau kreipsitės, tuo daugiau sutaupysite ir apsaugosite didesnę stogo dangos dalį. Mūsų tikslas yra išpildyti klientų lūkeščiai ir tvarkingai bei laiku atlikti darbus.

 

Kada verta atlikti stogo renovaciją:

Seno stogo renovacija

Jei tikrai nusprendėte renovuoti stogą, pirmiausia reikia įvertinti stogo konstrukcijos būklę, būtent tai yra galimybė pakeisti senas dalis naujomis ir papildomai jas sutvirtinti tam, kad stogas atlaikytų besikeičiančias oro sąlygas ir saugotų jūsų būstą dar ne vienerius metus. Kiekvienam nusprendusiam renovuoti stogą, rekomenduojama kreiptis į šios srities specialistus, kad teisingai padėtų įvertinti esamą būklę ir paruoštų atitinkamą rekonstrukcijos projekto planą.

Namo stogas nėra ta vieta, kur reiktų taupyti. Mes visada rekomenduojame nesirinkti pačių pigiausių medžiagų ar darbuotojų ne stogdengių spėcalistu. Taip pat mūsų prioritetas yra geras kokybės ir kainos santykis, kuris ilgam laikui padės išvengti didesnių problemų ar didesnių išlaidų.

Stogo remontas ir renovacija: kodėl verta pagalvoti apie šią paslaugą

Stogo renovacijos kaina

Stogo renovacijos kaina yra labai individualus projektas ir kiekvienam namui jis yra skirtingas, dėl reikiamų medžiagų ar darbų kuriuos reikės atlikti. Todėl specialistams paruošus renovacijos projektą ir įvertinus konstrukcijos būklę, garantuojame jums geriausią pasiūlymą – kokybės ir kainos atžvilgiu.

UAB ARINSTATA

Įmonės darbų vadovas vyr. inžinerius

 

Partneriai


icopal.pnguntitled-1.pngeternit.pngvelux.pngruukki.pngparoc.png