Grįžti

Skardos lankstinių gamyba


Skardos lankstinių gamyba

UAB „Arinstata“ jau nuo savo veiklos pradžios užsiima aukštos kokybės standartinių ir nestandartinių skardos lankstinių (detalių) gamyba. Skardos lankstymas – gan populiari paslauga statybų sektoriuje, ypač dengiant stogus. Domimės naujovėmis, statybų technologijomis, nuolat atnaujiname gamybos įrangą, todėl siūlome tik aukščiausios kokybės skardos detales. Nors skardos lankstinių gamyba vykdoma Vilniuje, tačiau paslaugas teikiame ir produkciją pristatome visoje Lietuvoje.

Kokių tipų skardos lankstiniai gaminami mūsų įmonėje?

Gaminame įvairią produkciją: nuo laštakų, parapetų iki įvairių stogo detalių, palangių, tvorų segmentų tarp stulpų uždengimų, lietaus nuvedimo sistemas, įvairių matmenų latakus, lietvamzdžius ir kitas reikalingas detales. Iš nerūdijančio plieno gaminame kaminų įdėklus ir kitas reikalingas detales. Taip pat pagal poreikį gaminame ir nestandartinę produkciją. Daugiau informacijos apie mūsų produkciją galite rasti šiame puslapyje: arinstata.lt/skardinimo-darbai/

Gaminant skardinę produkciją naudojamos specialios skardos lankstymo staklės. Dažniausiai naudojama 275 g/m2 cinkuota dažyta skarda. Skardos rūšys: poliesteris, mat. poliesteris, pural-mat, pural dengta cinkuota skarda, PVC padengimo skarda, plieninė skarda, alucinkas, varis, nerūdijantis plienas, „Rheinzink“,
„Vencink“ bei kitos skardos. Prireikus lankstinius galime gaminti ir iš jūsų pasirinktos skardos. Turime galimybę išlankstyti iki 1,5 mm. storio ir iki 3,0 m ilgio skardos gaminius.

Vis dar pasitaiko atvejų, kad skardą gamybai pateikia užsakovas, tačiau ji dėl sąlyčio su kitomis statybinėmis medžiagomis būna apsibraižiusi ir praradusi estetinę išvaizdą. Dėl to, kaip ir mūsų atveju, geriausia rasti gamintojus, kurie gamina jau plėvele dengtus lankstinius: taip jie apsaugomi nuo įbrėžimų.

Šiuolaikiniai skardos gaminiai – kur kas platesnės galimybės ir pasirinkimo laisvė

Anksčiau visi skardos lankstiniai buvo gaminami iš vienos rūšies to paties atspalvio cinkuotos skardos be padengimo dažais ir kita danga. Tačiau šiandien pasirinkimo alternatyvų – kur kas daugiau. Šiuolaikinės technologijos leidžia pagaminti įvairiomis spalvomis nudažytą, skirtingai dengtą skardą, todėl skardos lankstinius dar paprasčiau pritaikyti prie namo konstrukcinių medžiagų, stogo dangos atspalvio ir apskritai viso eksterjero.

Skardos lankstiniai stogui – kodėl jie būtini?

Skardiniai elementai yra neatsiejami nuo bet kurio stogo.

Stogo apskardinimas – svarbus darbas siekiant užtikrinti stogo ilgaamžiškumą bei apsaugą nuo kritulių – vandens. Stogo apskardinimas užtikrina, kad jokie krituliai nesiskverbs nei į stogo konstrukciją, nei tuo labiau nepateks į pastato vidų. Stogo perimetro apskardinimas apsaugos pastato fasadą ir stogo karnizą. Todėl tai vienas svarbiausių darbų siekiant, kad pastatas būtų sandarus.

Lietaus nuvedimo sistemos dalis būtina tinkamai suprojektuoti ir pagal stogą pagaminti latakus, kad vanduo ant stogo dangos neužsilaikytų ir nepakenktų ant fasado – sienų ar į pastato vidų. Tinkamai pasirinktos ir kokybiškai pagamintos detalės palengvina vandens nutekėjimą nuo stogo, o ir suteikia pastatui estetikos, išbaigtumo.

  1. to, skardos lankstiniai reikalingi tam, kad būtų galima sėkmingai užbaigti stogo dengimo darbus.

Kodėl skardos lanktiniai gaminami individualiai?

Skardos lankstiniai beveik visais atvejais gaminami individualiai, nes skiriasi stogo nuolydžiai, matmenys ir planas, stogui dengti panaudotos skirtingos medžiagos. Skardos lankstinių gamyba užsakoma pagal stogo projektą iš anksto arba įrengus stogo konstrukciją. Stogo danga ir apskardinimo detalės parenkamos pagal faktą, tiksliai žinant visus matmenis.

Be to, geriausia, kad skardos lankstinių užsakymu pasirūpintų meistras, kuris juos ir sumontuos, arba UAB „Arinstata“ specialistas, nes, pavyzdžiui, vieni meistrai skardinių palangių galus užkelia daugiau, kiti – mažiau, todėl atsižvelgiant į tai reikia pritaikyti bei pagaminti atitinkamus lankstinius. Norėdami sutaupyti laiko ir išvengti klaidų, įvairių nepatogumų, visas paslaugas galite užsisakyti iš vienų rankų – UAB „Arinstata“ meistrų.

Skardos lankstiniai: kaina

Susisiekite su mumis – pateiksime jums preliminarų skardos lankstinių kainoraštį. Tačiau skardos lankstinių kaina gali skirtis priklausomai nuo gaminių sudėtingumo ir formų išskirtinumo, detalės pločio, skardos padengimo. Pavyzdžiui, net ir dviejų iš pažiūros panašių kaminų apskardinimas gali kainuoti skirtingai: venas kaminas gali būti įmontuotas tradiciškai, o kitas – skirtingame aukštyje, skiriantis nuožulnumo kampams, tad tokiam gaminiui prireikia kur kas daugiau skardos, o ir sugaištama daugiau laiko, daugiau žaliavos prireikia skardos gaminiui išlankstyti. Žinoma, kiekvienu atveju pasistengsime, kad skardos detalių kaina ir skardos lankstinių kaina Jums būtų palanki!

UAB „Arinstata“ garantuoja paslaugų kokybę ir produkcijai suteikia garantijas.

 

Partneriai


icopal.pnguntitled-1.pngeternit.pngvelux.pngruukki.pngparoc.png