Geriausi Lietuvos

Stogo dangų ir stogų dengimo specialistai

Daugiau
A

A

Apie Arinstatą


UAB „Arinstata” – statybų bendrovė, kuri sėkmingai veikia Lietuvos rinkoje nuo 2002 metų. Turime ilgametę patirtį ir profesionaliai atliekame bendruosius ir specializuotus statybos darbus.

Mūsų tikslas


Teikti paslaugas, kurios patenkina kliento lūkesčius ir atitinka geriausios kainos ir kokybės santykį bei suteikia ilgaamžiškumo garantiją. Dirbame greitai, domimės naujovėmis, todėl pas mus rasite tai, kas Jums suteiks naujų galimybių, siekiant priimti teisingus sprendimus.

Bendrovės veikla


 • Plieninių stogų ir sienų dangos montavimas ir pardavimas;
 • Plieninių lietaus nutekėjimo sistemų montavimas ir pardavimas;
 • Skardinių stogo priedų gamyba, montavimas ir pardavimas;
 • Rankų darbo skardos gaminių (nestandartinių išmatavimų) gamyba, montavimas ir pardavimas;
 • Stogo priedų (kopėčių, takelių, vamzdinių sniego ir priešgaisrinių užtvarų) montavimas ir pardavimas;
 • Palangių montavimas ir pardavimas;
 • Stogo langų montavimas ir pardavimas ( VELUX, ROTO, FAKRO).

Kodėl verta rinktis mus


Nuolatos bendraujame su savo klientais, išsiaiškiname ir patenkiname jų poreikius. Turime ilgametę patirtį stogų dangų ir dengimo rinkoje. Siūlome didelį prekių asortimentą, suteikiame garantijas produkcijai ir montavimui bei siūlome konkurencingas kainas.

Kiekvieną projektą atlieka savo srities profesionalai.

Jeigu dar neesate mūsų partneris, tai tikimės, jog juo tapsite. Kviečiame visas statybų bendroves, privačius statytojus bei mažmeninės prekybos įmones abipusiam naudingam bendradarbiavimui!

UAB „Arinstata” didžiausią dėmesį skiria aukštai statybinių medžiagų ir statybos darbų kokybei bei modernių technologijų diegimui.

Bendrovės produkcijos asortimentą sudaro daugiau nei 10 000 patikrintų prekių bei gaminių.

Sukaupta patirtis bei inovacijos leidžia bendrovei sėkmingai įgyvendinti tiek paprastas, tiek sudėtingas projektuotojų idėjas bei sumanymus.

Stogo dengimas


Stogo dengimas

Stogas – bene svarbiausia namo dalis. Jis ne tik apsaugo statinį nuo neigiamo aplinkos poveikio, leidžia komfortiškai bei saugiai jaustis jo gyventojams, bet ir puošia.

Tinkamas stogo dengimas – ne mažiau svarbus veiksnys, lemiantis pastato ilgaamžiškumą ir bendrą kokybę. Todėl UAB „Arinstata“ – geriausias Jūsų pasirinkimas. Mūsų stogdengiai – itin kruopštūs ir patyrę specialistai, gebantys planuoti ir išmanantys visus – net ir pačius sudėtingiausius – stogo dengimo mazgus, detales. Visa tai garantuoja tikslumą, kokybę ir greitį.

Stogo dengimas – viena iš pagrindinių mūsų paslaugų, kurią teikiame jau 2 dešimtmečius. Per savo veiklos laikotarpį esame dengę net ir sudėtingiausius daugiašlaičius stogus, todėl nebijome iššūkių, o per sudėtingi darbai mūsų komandai tiesiog neegzistuoja. Stogų dengimo paslaugą teikiame itin kokybiškai, o taip pat gaminame ir skardos lankstinius bei kitas detales stogui ir visam namui.

Stogo dengimas ir medienos pasirinkimas

Tinkamų medžiagų pasirinkimas – vienas svarbiausių paruošiamųjų darbų dar iki tol, kol įsibėgėja stogo dengimas:

 • Pirmiausia parenkama mediena gegnėms – stogo pagrindui – konstrukcijai. Dažniausiai gegnės ir kitos stogo konstrukcijos dalys gaminamos iš eglės arba pušies medienos. Mediena turi būti gerai paruošta ir išdžiovinta, apdirbta pagal priešgaisrinius reikalavimus. Papildomai medinės stogo dalys turi būti padengiamos specialiais antiseptikais, saugančiais nuo medienos pelėsio ir kenkėjų, bei degumą mažinančiu skysčiu (priešgaisriniais antipirenais).
 • Dar vienas iš prioritetinių darbų – parenkamos tinkamo aukščio ir storio gegnės. Jų plotis priklauso nuo šlaitų statumo, stogo apkrovos ir kt. Apkrovoms išlyginti gegnės tvirtinamos ant mūrtašių (murlotų), mūrtašis tvirtinamas prie namo sienų vadinamaisiais ankeriais, kurie užbetonuojami namo sienoje.
 • Sėkmingas stogo įrengimas susijęs ir su tinkamu tarpų tarp grebėsto ir antikondensacinės (difuzinės) plėvelės bei išilginių grebėstų (techniškai vadinamų išilginių diafragmų) montavimu. Išilginiai grebėstai padeda geriau cirkuliuoti orui ir nutekėti susikaupusiam kondensatui. Stogo vėdinimui svarbus atstumas tarp stogo dangos ir antikondensacinės (difuzinės) plėvelės. Pasirinkta stogo danga lemia ir atstumą tarp grebėstų (liaudiškai tai vadina stogo lotavimu).
 • Užtikrinant stogo kraštų sandarumą montuojamos pakalimo lentelės vėjalenties iš tašytos arba netašytos medienos. Prieš tai jos turi būti nudažomos – taip pakalimo lentelės tampa atsparesnės kritulių poveikiui.
 • Dabar paplitęs stogo pakalimo būdas – profiliuotos skardos lentelių imitacija. Jos būna dažytos gamyklose, bet dar yra naudojamos ir cementinės plokštės, kurios taip pat gali būti nudažytos gamykloje arba nesunkiai nudažomos prisukus prie stogo karnizo.

Dar prieš tai, kai pradedamas stogo dengimas, būtina žinoti kiek numatyta stoglangių ir kaminų ir tikslias vietas. UAB „Arinstata“ specialistai padės išvengti papildomų darbų ir neapgalvotų sprendimų.

Stogo dengimas ir dangos pasirinkimas

Visiems klientams galime patarti, kokią stogo dangą rinktis. Viena didžiausių klaidų, daromų statybų procese – tai netinkamos stogo dangos pasirinkimas. Todėl prieš užsakant dangą būtina pasikonsultuoti su specialistais.

Stogo dangos pasirinkimas priklauso nuo kelių esminių kriterijų:

 • stogo nuolydžio,
 • namo sienų konstruktyvo (mūras, karkasas, rąstai, skydai);
 • vietovės, kurioje namas statomas;
 • turimo biudžeto.

Visa tai žinant sprendžiama, kurią stogo dangą rinktis. Populiariausios – plieninė stogo danga, įvairių čerpių profilių imitacija (stogas atrodo kaip dengtas tikromis čerpėmis), šiferis, čerpės (molinės, keraminės arba betoninės), akmens skalūno ir prilydoma stogo danga.

Be to, reikėtų žinoti, kad kai kurios dangos, pavyzdžiui, čerpių, yra labai sunkios, net apie 10 kartų sunkesnės už skardines stogo dangas, todėl lengvesnėms konstrukcijoms gali netikti. Universaliausia ir praktiškiausia daugeliu atvejų – plieninė danga.

Stogo dengimas plienine danga

Labiausiai UAB „Arinstata“ rekomenduojamos – Ruukki gamintojo plieninės stogo dangos. Plienas – itin tvirtas, skarda tinkamai cinkuota ir atitinka mūsų klimato sąlygas, yra atspari aplinkos poveikiui ir ilgai tarnaujanti medžiaga. Tokios stogo dangos ilgaamžiškumą užtikrina specialus apsauginis sluoksnis. Plati spalvų gama ir padengimų įvairovė padeda stogo dangą lengvai pritaikyti prie bet kurio pastato. Plieninė stogo danga kaina ir kokybe prilygsta aukščiausios kokybės stogo dangoms.

Stogo dengimas plienine danga: populiariausi variantai

Šiuo metu siūlome šias skirtingų padengimų skardos plienines stogo dangas:

 • Matinis puralas (Pural Matt): danga tinka stogams ir lauko sienoms, laikui bėgant ji neblunka. Viršutinis sluoksnis yra atsparus dėvėjimuisi, o gruntas ir cinkas apsaugo nuo korozijos.
 • Puralas (Pural, PU) – tai danga, atspari lankstymui, mechaniniam sniego ir ledo poveikiui, UV spinduliams.
 • Matinis poliesteris (Polyester Matt, PEMA) tinka šlaitinių stogų plokštumoms bei papildomiems elementams.
 • Poliesteris (Poly, PE) – tai atmosferos poveikiui, korozijai, lankstymui atspari danga.
 • Cinkas (Zn) – danga, tinkanti, kai estetikai ir kokybei keliami ne tokie aukšti reikalavimai.
 • Galea – ilgaamžė, atspari blukimui, korozijai stogo danga.

Daugiau informacijos apie stogo dangas rasite čia: http://arinstata.lt/stogo-dangos/

Jau montuodami stogo dangą suprojektuosime ir pagaminsime lietaus kritulių nubėgimo latakus ir lietvamzdžius, kitus skardos lankstinius pagal Jūsų stogo dydį ir konfigūraciją, kad gražus, simetriškas stogas ir jo apskardinimo detalės atrodytų estetiškai, o atvykę į objektą tinkamai juos pritvirtinsime. Drėgmė neprasiskverbs į medines stogo konstrukcijas – tai pailgins stogo tarnavimo laiką.

 

 

 

Partneriai


icopal.pnguntitled-1.pngeternit.pngvelux.pngruukki.pngparoc.png