Grįžti

Stogų priedai


Stogų priedai.

Lietaus nuvedimo sistema.

Lietaus vandens nuvedimo sistema nėra tik eilinis šios kategorijos produktas rinkoje. Tai išsami ir integruota sistema, kuri lietingomis dienomis privalo užtikrinti saugumą, ramybę ir komfortą. Lietaus vandens nuvedimo sistemos tinka ir naujiems, ir renovuojamiems pastatams. Ir nesvarbu, kuo dengtas jūsų namo stogas: plieniniais lakštais, čerpėmis, šiferine, bitumine ar kitokia danga. Lietaus nuvedimo sistema gali būti tiek metalinė, tiek plastikinė.

 

 

Stogo langai.

Stogo langai skirti įleisti į patalpas daugiau dienos šviesos ir išsiskiria kaip modernus stogo elementas. Stogo langai nėra tik šviesos, bet ir pasyvus šilumos šaltinis šaltomis dienomis. Stogo langai gali būti montuojami tiek į šlaitinius stogus, tiek ir į plokščius stogus.

Stogo saugos elementai.

Net jeigu ant stogo užlipti tenka retai, stogas turi būti saugus. Tam, kad esant reikalui, būtų lengviau ir saugiau pasiekti reikiamas stogo vietas, būtina įrengti saugos elementus. Pagal funkcionalumą jie skirstomi į keturias pagrindines grupes:

Sieninės ir stogo kopėtėlės, (su patogiais užlipti turėklais arba kopėčios su apsauginiais lankais skirtos gaisro/avarijos atveju visuomeninės ar kitos paskirties pastatams.

Stogo tilteliai, sudarantys horizontalų paviršių patogiam priėjimui ir darbui šalia kaminų, saulės kolektorių ir pan.

Sniego užtvaros, (dar vadinamos sniego gaudytuvais, barjerais).

Apsauginės tvorelės (dar vadinamos stogo atramomis). Tais atvejais, kai reikalingos ir sniego užtvaros ir apsauginės tvorelės.

 

Partneriai


icopal.pnguntitled-1.pngeternit.pngvelux.pngruukki.pngparoc.png