Pasirinkite mūsų aukštos kokybės stogo dangą


Žiūrėti mūsų darbus
worker.jpg

Gausi Ruukki plieno lakštų paviršiaus padengimų ir spalvų pasiūla leidžia pasirinkti tinkamiausią vidaus ir išorės apdailą.


Įvairių profilių bei spalvų plieninės stogo ir sienų dangos, stogo priedai ir papildomos detalės, lietaus vandens nuvedimo sistemos, perforuota skarda, skarda lakštais ir rulonais, įvairūs skardos lankstiniai, plieno sijos, profiliai. Plienas yra stipri, atspari ir ilgaamžė medžiaga. Padengta specialiu apsauginiu sluoksniu ji reikalauja minimalios priežiūros ir tinka naudoti tiek interjerui, tiek eksterjerui. Produktai tiekiami įvairių spalvų ir padengimų, todėl yra lengvai parenkami ir pritaikomi architektūriniams sprendimams.

Dangos


PURALAS MATINIS (PURAL MATT)

Danga yra specialiai sukurta stogams, tačiau taip pat puikiai tinka lankstiniams ir išorės sienoms. Matinis paviršius yra įdomus pasirinkimas stogų ir lauko sienų apdailai. Ji ypatingai atspari įvairioms oro sąlygoms ir neblunka. Tai poliuretano pagrindo danga, kurios savybės užtikrina gaminių ilgaamžiškumą. Viršutinis dangos sluoksnis yra storas ir atsparus nusidėvėjimui, o storas grunto sluoksnis suteikia puikų atsparumą korozijai. Remontinis dažymas pailgina estetinę išvaizdą dešimčiai metų.

PURALAS (PURAL arba PU)

Stogo danga, kuri pasižymi aukštu atsparumu lankstymui, dangos paviršius gerai atlaiko mechaninį sniego ir ledo poveikį bei saulės ultravioletinį spinduliavimą, todėl puikiai tinka šlaitinių stogų plokštumoms ir jų papildomiems elementams įrengti. Puikus dangos (dažų) atnaujinimas.

POLYESTERIS MATINIS (POLYESTER MATT arba PEMA)

Šlaitinių stogų plokštumų bei papildomų elementų gaminių danga su puikiomis antikorozinėmis savybėmis ir atsparumu atmosferos poveikiui.

POLYESTERIS (POLY arba PE)

Stogo danga atspari atmosferos poveikiui, korozijai, lankstymui, labai geras dangos (dažų) atnaujinimas. Gaminių su šia danga panaudojimo vietos – įvairios (statinio viduje ir išorėje). Dengti polyesteriu plieno lakštai tinka naudoti statinio išorės ir vidaus atitvaroms, taip pat maisto pramonės įmonėse, kuriose galimas trumpalaikis atsitiktinis kontaktas su maisto produktais.

CINKAS (ZN)

Stogo danga naudojama, kai paviršiui nekeliami aukšti estetiniai ir kokybės reikalavimai. Galimas cinko sluoksnio storis 7_:25 µm (100_:350 g/m2).

GALEA*

Ypač geros ilgaamžiškumo, atsparumo spalvų blukimui bei antikorozinės savybės. Dangos storis 50 µm.

Partneriai


icopal.pnguntitled-1.pngeternit.pngvelux.pngruukki.pngparoc.png